מתנות קד מ - אתוס עסקים

מתנות קד"מ

לשווק את העסק

אנו רואים אותם בכל מקום כמעט ויותר ויותר בתי עסק, בכל תחום ובכל סדר גודל, עושים בהם שימוש. מוצרי הקד"מ, מוצרי קידום מכירות, נועדו לחשוף את העסק ללקוחות חדשים ולשמור גם על הקיימים ולהשתמש במוצר עצמו כפלטפורמה שיווקית, שעליו יודפס לוגו בית העסק ואלמנטים שונים, הרלוונטיים לו. אלו יכולות להיות מתנות קד"מ לקהל הצעיר, מתנות לקהל המבוגר יותר, מתנות לנשים או מתנות לגברים. אפשר לחלק אותם בכנסים, בתערוכות, בבית העסק עצמו ולמעשה – בכל מקום שרוצים.
ליצירת קשר לחצו כאן
מתנות קדמ הן חלק מקמפיין פרסומי של בית העסק. עסקים רבים בוחרים לתת אותם ללקוחות לאחר שביצעו רכישה כלשהי או הזמינו את השירות שמציע העסק ובכך להפוך אותם לאמצעי שיכול לקדם את העסק לא מעט ולפרסם אותו מעצם היותו לובש או משתמש באותו מוצר לקידום מכירות. חולצות ממותגות, עטים, כובעים, מזוודות, גדג'טים שונים, כלים למטבח וכל מוצר אחר שיכול להתאים גם לתחום התמחותו של בית העסק שמציע אותו, כל אלה משמשים כמוצרי קידום מכירות נהדרים ואפקטיביים מאד.

לעשות את זה נכון

את המתנות ניתן להגיש הן ללקוחות קיימים של בית העסק והן ללקוחות פוטנציאליים או לקוחות חדשים. המוצרים יופנו בדרך כלל לקהל ממוקד מאד וכאשר זה קהל שמעולם לא שמע על בית העסק, על המוצרים שהוא מציע או כל השירותים שלו, מדובר בהפתעה מקסימה שתשמח וודאי את המקבלים אותה ו"על הדרך" תעזור לבית העסק בפן הפרסומי שלו. המיקוד הזה והקפדה על מידת השימושיות של אותו מוצר (היותו פונקציונאלי) יבטיח לבית העסק כי יהיה בו שימוש ובעצם השימוש תתאפשר חשיפתו הנוספת של העסק, של המותג עצמו.

פתחתם עסק חדש או שיש לכם עסק וותיק מאד בתחומו? מחפשים דרכים פרסומיות יעילות למשוך אליכם לקוחות חדשים, לקוחות פוטנציאליים שהסיכוי שירצו לרכוש את המוצר שלכם או להזמינו הוא גבוה? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  FacebookLinkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .