מתנות ממותגות - אתוס עסקים

מתנות ממותגות

מתנות ממותגות לעובדים

אם אתם בעלי עסק שמעסיקים גם עובדים, סביר שחשובה לכם שביעות רצונם וחשוב לכם ליצור עבורם סביבת עבודה נאותה, כזו שנעים לבלות ולעבוד בה בכל יום. אחת הדרכים להראות לעובדים מדי פעם עד כמה הם חשובים ועד כמה עבודתם מוערכת, היא באמצעות מתנות, שאותן נותנים בחגים ובהזדמנויות נוספות. אלו יכולות להיות מתנות שימושיות או מתנות שהן קישוט בפני עצמו. כך או כך, הן ללא ספק דרך לשמור על נאמנותם של העובדים וגם על שביעות רצונם.
ליצירת קשר לחצו כאן
את הדבר אפשר לעשות, בין היתר, באמצעות מתנות ממותגות לעובדים. לעסקים ישנן לא מעט הוצאות, לרבות כאלו הרלוונטיות לפן הפרסומי שיווקי. בחירה באפשרות של מתן מתנה ממותגת לעובדים תאפשר לבין העסק ליהנות מכל העולמות בו זמנית: מתנה שהיא תשומת לב לעובד וגם כזו המשמשת כפלטפורמה שיווקית. העובד, אם ילבש את החולצה הממותגת שקיבל, ייסע לחופשה שלו עם המזוודה הממותגת או אפילו ישתמש בכיסוי לטלפון החכם שלו שעליו מודפס לוגו בית העסק, יהפוך, ומבלי ששם לב, לכלי פרסומי בעל כוח רב שעוזר בחשיפתו של העסק בפני קהל לקוחות גדול ומגוון יותר.

אפשרויות שונות של מתנות

המתנות הממותגות שניתנות לעובדים יכולות להיות מסוגים שונים. אולם המשותף לכולן, ועל כך מומלץ מאד להקפיד, הוא היותן שימושיות וגם כאלו המותאמות לעובדים. מתנות שהן שימושיות אינן נותרות בצד ונעלמות מהשטח. הן חשופות וחושפות ונראות, למעשה, במקומות רבים. אם בוחרים להדפיס עליהן את לוגו בית העסק, כדאי שהוא יהיה בולט אך לא מדי. כדאי גם לשקול להדפיס אלמנטים נוספים הקשורים לעסק, ובייחוד אם זו מתנה גדולה יחסית עם מקום רב שעליו אפשר להדפיס. כך או כך, על המידע שמופיע להיות ברור ומדויק מאד וגם אסתטי למראה, כך שיהפוך את אותו פריט שעליו הוא מודפס לאטרקטיבי יותר.

מחפשים מתנות ממותגות לתת לעובדים? חשוב לכם שהן תהיינה איכותיות מאד, שימושיות וגם יפות? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300


 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .