מתנות ממותגות לעסקים - אתוס עסקים

מתנות ממותגות לעסקים

מתנות ממותגות עם יתרונות רבים

מיתוג נכון של עסק יכול לעשות לו פלאים ולהביא אותו ישירות לקדמת הבימה. לא משנה לאיזה תחום שייך העסק, מיתוגו עוזר לפרסם ולקדם אותו ולמשוך אליו, בדרכים שונות, כמה שיותר לקוחות. הדבר נכון לבתי עסק בכל סדר גודל, בתי עסק גדולים מאד וגם כאלה שקטנים וכן לבתי עסק בתחילת הדרך או בתי עסק שהם וותיקים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מתנות ממותגות לעסקים, מתנות הניתנות ללקוחות עצמם, לשותפים וגם לספקי שירות שאיתם עובדים, מתנות שעליהן מודפס לוגו החברה ולעיתים פרטים נוספים אודותיה.
ליצירת קשר לחצו כאן
בחירה באפשרות של מתנות לעסקים כאמצעי קידומי לעסק עצמו חשוב שתעשה באופן הנכון ועל ידי פנייה לחברות המתמחות בייצור מוצרי קידום ומכירות. חברות אלו מכירות היטב את השוק ואת צרכיו ובוחרות בפתרונות רלוונטיים שיכולים לסייע בקידום ובפרסום. אותן מתנות תהיינה לרוב שימושיות מאד. כאלו שניתן להשתמש בהן ביום יום ולפיכך גם יהוו תזכורת מצוינת לעסק שבשמו המתנה. אלה יכולים להיות כובעים שעליהם הדפסה של לוגו בית העסק, חולצות כמובן, עטים לכתוב בהם וכמובן מוצרים משרדיים ממותגים מכל מיני סוגים. המגוון הוא עצום וכל עסק יכול לבחור את המתנות שייתן ללקוחותיו ולשותפיו בהתאם לתחום שבו הוא מתמחה ובהתאם לאפקט שאותו הוא מעוניין להשיג.

פתרון יעיל וזול

בשנים האחרונות נוספו לרשימה גם גדג'טים נחמדים, שאפשר להשתמש בהם כאמצעי קידום ופרסום נהדרים. גדג'טים הקשורים לטלפון הנייד, מטענים, רמקולים, אוזניות מאיכות גבוהה ועוד. על אלמנטים אלה ונוספים ניתן להדפיס למעשה כל אלמנט שרוצים ולהוסיף לצד לוגו בית העסק גם כיתוב כלשהו או אמירה מעניינת או מצחיקה. היתרון בפתרונות אלה ואחרים הן העלויות האטרקטיביות והיותם פרקטיים מאד עבור המשתמשים. קמפיין פרסומי של עסק יכול לעלות לא מעט כסף, וכאשר מדובר בעסק קטן או בתחילת דרכו, הדבר לא תמיד מתאים. מסיבה זו בחירה באפשרות של מתנות ממותגות היא חלופה לא רעה ובעיקר יעילה.

מחפשים דרכים אפקטיביות להצליח בתחרות מול בתי העסק האחרים? זקוקים לפתרונות שיווקיים מוצלחים? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל מוצרי הפרסום של החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300

 

  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .