מתנות ממותגות לכנסים - מבחר מתנות איכותיות ושימושיות - אתוס עסקים

מתנות ממותגות לכנסים

בחירה נכונה של מתנות ממותגות לכנסים
חברת אתוס עסקים מציעה מגוון רחב של מתנות ממותגות לכנסים, המתאימות לקשת רחבה של קהלי יעד ומסגרות תקציב. מדובר במתנות איכותיות ושימושיות שיכולות לשאת את לוגו החברה או העסק, את הסלוגן ואלמנטים גראפיים ושיווקיים נוספים, אשר יתקבלו בברכה ויתרמו לקידום מטרות העסק בכנס.
ליצירת קשר לחצו כאן

אילו מתנות ממותגות יכולות להתאים לכנס?
למעשה יש אפשרויות רבות של מתנות ממותגות לכנסים כפי שתוכלו לראות באתר שלנו. כך לדוגמא, ניתן לחלק בדוכנים שלכם תיקי בד, מעמד מגנטי לטלפון סלולארי לרכב, מאוורר אישי, אוזניות איכותיות, זכוכית מגדלת אישית מתקפלת, כדורי לחץ ועוד? מתוך מגוון רחב זה יש לבחור במתנות ממותגות בהתאם למספר שיקולים מרכזיים.
 
ראשית, יש להבין מהי מסגרת התקציב שלכם. מטבע הדברים יש הבדלים בין המחירים של המתנות השונות, למשל בין עט ממותג לבין פוף לפלאפון. היבט משמעותי נוסף שמשפיע על העלויות הוא כמובן כמות הפריטים שאתם מזמינים מאיתנו. מעבר לכך, על העלויות עשויה להשפיע מורכבות ההדפסה שאתם מעוניינים לקבל על המוצר ודרישות ובקשות מיוחדות נוספות. לכן יש להגדיר תחילה מסגרת תקציב ברורה עבור רכישת המתנות, ולאחר מכן לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר. לאור התקציב המוקדש למטרה זו תוכלו להבין בשיחה עימנו אילו מוצרים ואפשרויות פתוחים בפניכם וכך תוכלו לבצע את הבחירה ביתר מהירות ויעילות.
 
שיקולים נוספים בבחירת מתנות ממותגות
מלבד האמור לעיל יש להתחשב בקהל היעד שאליו את הפונים. כך למשל, יש הבדלים בין כנסים הפונים אל קהל לקוחות צעיר, כנסים באוריינטציה טכנולוגית, כנסים הפונים אל קהל מבוגר ובעל משפחות, וכן הלאה. לעיתים יש גם לקחת בחשבון את עונת השנה, למשל בעונה החמה עדיף לבחור במאוורר אישי עם חיבור USB או מוצר ניטראלי, ואילו בעונה הקרה אפשר לבחור בספל קלאסי למשקאות חמים או מוצרים שתמיד יהיו שימושיים ללא קשר לעונה.
 
אנו יודעים כי הבחירה במתנות ממותגות עבור הכנס הבא מעלה לא מעט שיקולים והתלבטויות. מצד אחד אתם רוצים חלק מוצר שבאמת יתקבל בברכה, שיהיה איכותי ושימושי, שיזכיר באופן חיובי את העסק ולעיתים אף יהווה פריט שיווקי המפרסם אתכם ברשות הרבים. מצד שני, יש לכם מסגרת תקציב מוגדרת ועליכם לעמוד בה. בדיוק מסיבה זו אנו מעמידים לרשותכם אנשי צוות בעלי ניסיון עשיר והבנה מעמיקה בכל מה שנכון ורלוונטי בעולם המתנות הממותגות בכלל, והמתנות לכנסים בפרט.
 
לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.

 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  FacebookLinkedin
  .
  .
  .
  © 2020 Ethos Business. All rights reserved.