מתנות ללקוחות עסקיים - אתוס עסקים

מתנות ללקוחות עסקיים

לפרגן ללקוחות

לבעלי עסקים יש אינטרס מובהק להוסיף כמה שיותר אנשים למעגל הלקוחות שלהם על מנת לייצר סוג של קהילה אליה יוכלו לגשת בקלות מרבית, בין אם מדובר במייל, באס-אמ-אסים או בטלפון. בעלי עסקים עושים זאת גם במחיר של הנחות גדולות, שירות לקוחות אישי וכמובן מתנות. יש לכך הרבה סיבות, ובמרכז, האינפורמציה והגדלת רשימת התפוצה. מועדון לקוחות הוא קונספט שקם לפני הרבה מאוד שנים, כאשר בעלי עסקים הבינו שכדי ליצור יתרון על פני עסקים אחרים, עדיף להעניק יתרונות ללקוח במחיר הפסד, במטרה להפוך אותו ללקוח קבוע. החשיבה היא שעדיף לייצר רווח קטן, מובטח וארוך טווח, במקום להסתכן שהלקוח ילך למקום אחר.
ליצירת קשר לחצו כאן
הלקוחות השייכים למועדון מקבלים אין ספור הטבות והנחות, וחלק מהחברות אף מגדילות ראש ושולחות מתנות ללקוחות באופן פרטני. לקוח אשר מקבל מתנה מחברה מסוימת, בין אם הוא לקוח פרטי או לקוח עסקי, מבין שהחברה היא יוצאת דופן ושמה דגש מרכזי על הלקוחות שלה. הנושא של שירות לקוחות הוא קריטי כיום ואנשים שמים מייחסים לו חשיבות רבה כאשר הם מחליטים אם לבצע או לא לבצע קנייה. מתנות ללקוחות פרטיים יכולות לנוע בין שוברים, מוצרים קטנים וחינמיים, מוצרים ממותגים וכל מיני גימיקים שגם יגרמו להם להגיע לחנות ולקנות עוד.

ערך מוסף ומיתוג

הסיפור הוא מעט שונה כאשר מדובר בלקוחות עסקיים. כמעט לכל עסק יש לקוחות עסקיים בדמות ספקים וגופים שונים שמספקים שירותים. הלקוחות העסקיים הופכים במידה רבה לחלק מהעסק, ושווה מאוד לשדרג אותם ולתת להם להרגיש כמשפחה. כאשר רוצים לתת מתנות ללקוחות עסקיים אפשר לצאת מהקופסה ולהעניק ביגוד ממותג, תיקים, מחזיקי מפתחות וכמובן גאדג'טים הקשורים לסלולר ולמחשוב, על מנת לתת משהו פרקטי, וגם לבצע לעזור במיתוג, שכן אותם מוצרים הולכים להיות מופצים בתפוצה רחבה.

רוצים לפרגן ללקוחות שלכם עם מתנות יפות ושימושיות? כאלו שתהיינה "על הדרך" גם פלטפורמה פרסומית טובה לעסק שלכם? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300 

  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .