מתנות לעובדים לימי הולדת | מתנות לימי הולדת לעובדים - אתוס עסקים

מתנות יום הולדת לעובדי חברה


פרודוקטיביות שווה כסף

כל אדם שמנהל אנשים אשר עובדים תחתיו יודע שלא פשוט כלל לנהל עובדים, להשאיר אותם מרוצים ובמקביל, לראות מהם פרודוקטיביות עקבית. אנשים הם מאוד חידתיים, יש להם רצונות שונים ולא תמיד קל להוציא מהם את המקסימום. כדי לעשות את עבודת הניהול בצורה הכי טובה שאפשר, צריך לעבוד עם שיטת תגמול עובדים מתאימה ונכונה. הניהול מתחיל כמובן בפן האישי, כשעל המנהל לשכור אנשים שהוא יודע שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, שמשלבת בצורה אידיאלית בין הפן האישיותי למקצועי.
ליצירת קשר לחצו כאן
הדרך הכי טובה לייצר איכות בכל המובנים היא באמצעות שיטת תגמול שמתייחסת לציוני זמן חשובים בצורה מתאימה. כמובן שכל עובד מקבל מתנות בחגים, אך גם ימי ההולדת צריכים להיות מצוינים ולקבל הכרה ראויה. יום הולדת הוא יום מאוד מיוחד עבור כל אחד מאיתנו, ויש אנשים שלוקחים אותו מאוד ברצינות ורוצים לחגוג אותו בצורה גדולה בכל שנה. בעל עסק שמזהה את ההזדמנות ומעניק מתנות יום הולדת לעובדי חברה יכול להעניק להם הרגשה יוצאת דופן ומיוחדת, ולחבר אותם עוד יותר לחברה.

לדרבן ולקבל בחזרה

מתנות לעובדים ליום הולדת גורמות לעובדים לבצע את העבודה שלהם בצורה טובה יותר ובמקביל, לרצות להישאר בחברה לתקופה ארוכה, שכן יש דברים שהם הרבה מעבר למשכורת. יש מגוון רחב של שיטות תגמול עובדים, אך מתנות לעובדים לימי הולדת זה לא רגיל ואפילו די יוצא דופן, ולכן, הם מרגישים מחויבים להחזיר לבעל העסק על ההשקעה. מתנות ימי הולדת לעובדים יכולות אפילו לגרום לכך שעובדים נוספים איכותיים וטובים ירצו להגיע מבחוץ ומחברות אחרות, הן בזכות התנאים המצוינים והן בזכות הדגש הרב על העובד האינדיבידואל.

מתנות לימי הולדת לעובדים משרתות גם את המעסיק וגם ישאירו את העובד מרוצה וחשוב מכך, מדורבן להמשיך ולספק את התוצרת. ניתן אפילו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולהעניק לעובדים מתנות ממותגות לימי הולדת אשר יתנו להם ערך מוסף. מתנות ממותגות כמו מחזיקי מפתחות, בקבוקי שתייה, עטים ומחברות אשר נושאים את הלוגו של החברה הופכים למשהו יעיל ואף מחזקים את שם המותג.

רוצים להפתיע את העובדים שלכם עם מתנות יפות ושימושיות לכבוד יום ההולדת שלהם? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300 

  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .