מוצרי קד"מ ממותגים - אתוס עסקים - מוצרי פרסום ממותגים

מוצרי פרסום ממותגים

שלל מוצרי פרסום ממותגים לכל מטרה ואירוע
מוצרי פרסום ממותגים מהווים כבר שנים רבות כלי שיווק ומיתוג ראשון במעלה, וזאת לאור יתרונות מהותיים המגולמים בסופו של דבר בעלות השקעה – תועלת גבוהה יחסית לאמצעים אחרים. חברתנו מציעה מגוון עשיר של מוצרים ממותגים המתאימים לשלל אירועים ומטרות, קהלים ומסגרות תקציב.
ליצירת קשר לחצו כאן

לבחור נכון מתוך המגוון העשיר שלנו
אם כבר עיינתם באתר שלנו בוודאי התרשמתם מההיצע הנרחב של מוצרי פרסום ממותגים שאנו מציעים, עליהם ניתן להדפיס תכנים מגוונים בהתאם לגודל שלהם ולפי צרכיכם והעדפותיכם, החל בלוגו החברה ועד למסרים גראפיים וטקסטואליים העולים בקנה אחד עם התדמיות המבוקשת. אנו עושים כל מאמץ על מנת לאפשר לכם בחירה כמה שיותר רחבה, כך שתוכלו להתאים את המוצרים למטרות והיעדים שלכם, וזאת עם מוצרים שימושיים, עכשוויים וקלאסיים, איכותיים ומעוצבים.
 
יחד עם זאת, אנו גם יודעים שהמבחר העשיר שלנו גם יכול להעלות התלבטויות לגבי מוצרי פרסום ממותגים שמתאימים ביותר עבורכם. לשם כך עומד לשרותכם הצוות המקצועי של אתוס עסקים שברשותו ניסיון רב שנים בתחום, וביכולתו לייעץ, לכוון ולסייע בנושא. אנו נעזור לכם להבין את השיקולים השונים ולהגיע למסקנה והבחירה הנכונה, למשל תוך התחשבות במאפייני הקהלים האמורים לקבל את המתנות (עובדים, לקוחות קיימים, שותפים עסקיים, לקוחות פוטנציאליים), וכן שיקולים הקשורים לאירוע עצמו (חגים, כנסים וכדומה).
 
בנוסף, חילקנו את האתר לקטגוריות שיכולות להקל על משימת הבחירה. לדוגמא, אם מדובר במתנות המיועדות לאנשים עם משפחות, תוכלו לעיין בקטגוריה של מוצרים ממותגים לילדים ו/או לחיות מחמד. אם מדובר בקהל המונה נשים רבות תוכלו לעיין בקטגורית המוצרים לנשים. אם מדובר בקהל או באירוע בעל אוריינטציה טכנולוגית תוכלו לעיין בקטגוריית הטכנולוגיה שלנו, ואם מדובר באירוע המתקיים בעונה החמה תוכלו לעיין בקטגוריית קמפינג וחוף, מוצרי שתייה וכדומה. זהו רק חלק מהקטגוריות השונות שלפיהן חילקנו מוצרים ממותגים באתר ויש אחרות כמו עטים, מחברות, מחזיקי מפתחות, כובעים וטקסטיל וכדומה.
 
פנו אלינו
כאמור, הצוות המקצועי של אתוס עסקים עומד לרשותכם עם הרבה ניסיון, ידע ורצון לייעץ ולעזור בבחירת מוצרי פרסום ממותגים המתאימים במדויק לצרכיכם, וגם עומדים כמובן במסגרת התקציב שלכם. לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.
 

 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  FacebookLinkedin
  .
  .
  .
  © 2020 Ethos Business. All rights reserved.