מוצרי פרסום לכנסים | מוצרי פרסום לעסקים - אתוס עסקים

מוצרי פרסום לעסקים


לקדם את העסק בכנס

אירועים עסקיים שונים, ולא משנה באיזה סדר גודל של אירוע מדובר, הם ללא ספק הזדמנות נפלאה עבור בית העסק לחשוף את עצמו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ולמשוך אליו קהל רב יותר. יש לא מעט דרכים לעשות זאת, כאשר אחת הבולטות והיעילות ברשימה היא שימוש במוצרי קדם. מוצרי פרסום לכנסים יכולים להיות מכל מיני סוגים. קטנים, גדולים, זולים או יקרים. ניתן להדפיס עליהם ת לוגו בית העסק וכל מה שרוצים ולתת אותם כמתנה למשתתפים.
ליצירת קשר לחצו כאן
למה דווקא כנס

לאורך כל השנה, ובמקומות שונים הן בארץ והן בעולם, מתקיימים כנסים בנושאים שונים. אלה יכולים להיות כנסים בנושא רפואה, כנסים בנושא חינוך או עיצוב וגם כנסים בנושא שירות או אולי אוכל ושתייה. הכנסים האלה, בחלקם, מיועדים למשתתפים מקצועיים, העוסקים באופן מעשי בתחום, ובחלקם מיועדים ללקוחות הנעזרים בשירותים הרלוונטיים לכנס או במוצרים של אותו ענף. כך או כך, מדובר בפלטפורמה בעלת פוטנציאל רב מאד לחשיפה, פוטנציאל שכדאי מאד לנצל בעידן של תחרות לא פשוטה.

בתי עסק שרוצים למשוך אליהם לקוחות חדשים, יכולים לבחור באפשרות של מוצרי פרסום לעסקים שיוצגו ויחולקו למשתתפים בכנסים. על מוצרים אלה אפשר להדפיס את לוגו בית העסק ואלמנטים אחרים אם רוצים והם יכולים להיות מוצרים שימושיים מאד המותאמים נקודתית לסוג ולאופי הלקוחות המשתתפים. אפשר למשל להציג בכנסים עטים, כובעים או חולצות ממותגות ואפשר כמובן ללכת צעד אחד קדימה ולהשתמש בגדג'טים טכנולוגיים חדשניים שסביר שיהיו אהובים על רבים.

חשוב להקפיד על כמה נקודות לפני שבוחרים את מוצרי הפרסום לכנס. יש לוודא שהם אכן רלוונטיים לבית העסק עצמו שנעזר בהם ושהם ימשכו תשומת לב, ובייחוד כאשר מדובר בכנס עם משתתפים רבים וגם לא מעט עסקים שרוצים לקדם את עצמם. יש לשים לב גם לעניין האיכות וגם למידת הפונקציונאליות של אותם מוצרים (האם ועד כמה הם שימושיים).

הוזמנתם כמציגים לכנס מסוים? רוצים להגיש למשתתפים מוצרים ממותגים? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 054-7477300

 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  FacebookLinkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .