מוצרי פרסום | אביזרי פרסום - אתוס עסקים

מוצרי פרסום גימיקים


על היתרונות הרבים שמציעים מוצרי הפרסום הממותגים

ישנם כיום סוגים שונים של מוצרי קידום מכירות שניתן לשלבם כחלק מקמפיין הפרסום של בית העסק. מוצרי פרסום גימיקים הם אחד הסוגים והם דרך מצוינת למשוך אל העסק לקוחות חדשים. לא בכדי בוחרים בעלי עסקים בשימוש במוצרים כאלה ולא בכדי הם רואים, לאחר השימוש בהם, עלייה ברווחים. אילו יתרונות הם מציעים? הנה:
ליצירת קשר לחצו כאן
לשמור על קשר רציף על הלקוח – באמצעות אביזרי פרסום מסוגים שונים יכול בית העסק לשמור על קשר רציף וקרוב יותר עם הלקוח. את המוצרים הפרסומיים הממותגים אפשר לתת ללקוח בזמן שביצע רכישה, אפשר לשלוח לו בדואר או לתת לו כשהוא מגיע לאירוע כלשהו שבו מציג בית העסק את השירותים או את המוצרים שהוא מציע.

שימושי – יש לא מעט מוצרי פרסום שהם שימושיים מאד ולא קישוטיים, כאלה ששוכחים מקיומם לאחר קבלתם. הסוד הוא לבחור במוצרים מסוג כזה עבור הלקוחות כדי שיזכירו להם את בית העסק שנתן להם אותם בכל פעם שייעשה בהם שימוש: מזוודות ממותגות או תיקי נסיעה, חולצות, כובעים, רמקולים וגדג'טים למיניהם. כל אלה ועוד יכולים להיות פתרון מושלם לבית העסק שמעבר להיותו אפקטיבי מאד מבחינה פרסומית הוא יהיה גם שימושי מאד למקבלים אותו.

לכל אירוע ובכל הזדמנות – יתרון נוסף של מוצרי הקד"מ המוצעים כיום הוא היותם כאלה המתאימים לכל אירוע ובכל הזדמנות. אפשר לחלק אותם ללקוחות הקיימים כאשר הם מבקרים בבית העסק, אפשר לחלק אותם לעוברים ולשבים, אפשר להציע אותם בזמן כנסים בתחום הרלוונטי ואירועים מכל מיני סוגים וכך לחשוף את בית העסק לאנשים רבים.

יצירתיות – מיתוג העסק באופן הזה הוא מיתוג קצת אחר, מיתוג יצירתי ומיוחד יותר. כך אפשר להצליח בתחרות עם בתי העסק האחרים ולעשות זאת באמצעים שאינם "מסורתיים" ומוכרים לנו.

זול ואפקטיבי – כאן מדובר בשני יתרונות בולטים ש"הולכים" יד ביד. לא בכדי נחשבים מוצרי הפרסום, מוצרי הקד"מ, כחלק מהקמפיין הפרסומי של חברות ובעלי עסק רבים. מדובר באמצעי שיווקי שעלותו נמוכה יחסית אך הוא אפקטיבי וגם כזה שיכול להתאים לכל סדר גודל של עסק וגם בכל תחום. ההוצאה הכספית הכרוכה בכך איננה גבוהה בהשוואה לפתרונות פרסום אחרים וכאשר מדובר בעסק קטן או בעסק בתחילת הדרך, זהו יתרון משמעותי.

רוצים לנצל את היתרונות הרבים שמציעים המוצרים הפרסומיים? איכות המוצר חשובה לכם וגם עלותו? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 054-7477300


 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .