מוצרי פרסום ממותגים | מיתוג מוצרים - אתוס עסקים

מוצרי מיתוג


מיתוג באמצעות מוצרים שונים – כדי לפרסם נכון את העסק שלכם

איך מגיעים לכמה שיותר לקוחות? איך מביאים את העסק לקדמת הבימה בעולם עסקי מטורף ומורכב כל כך? איך מצליחים לשמור על לקוחות קיימים ובאופן כללי – איך נהנים מרווחים גבוהים ועומדים במטרות שהוגדרו מראש, לפני היציאה אל הדרך? התשובות לשאלות אלו ולשאלות אחרות טמונות בין היתר בנושא פרסום העסק והאם או עד כמה הוא אפקטיבי. קמפיין פרסומי נכון של עסק הוא כזה המגיע אל קהל היעד במהירות ועושה זאת תוך ניצול פלטפורמות רלוונטיות שיכולות לסייע בכך.
ליצירת קשר לחצו כאן
ניתן להיעזר כיום במגוון רחב מאד של מוצרי פרסום ממותגים שיכולים לקדם עסקים בסדרי גודל שונים. מיתוג מוצר ועסק נעשה בעזרתן של חברות המתמחות בכך והוא כולל, בין היתר, הדפסה על מוצרי קידום המכירות, מוצרים אטרקטיביים וגם שימושיים מאד. מיתוג על מוצרים יכול להתאים לעסקים קטנים וגדולים ולעסקים עם תקציב פרסומי מצומצם יחסית, שכן הוא איננו מצריך הוצאה גבוהה בהשוואה לפתרונות פרסום אחרים.

לשלב בין מגוון של אפשרויות שונות

המעוניינים לבחור באפשרות של מוצרי מיתוג העסק יכולים לעשות זאת בשילוב עם אמצעי שיווק נוספים או לבנות את הקמפיין הפרסומי שלהם אך ורק על מוצרים ממותגים. אלו יכולות להיות כוסות לשתייה, חולצות עם הדפסה, מזוודות או תיקים המיועדים לחופשה, גדג'טים נחמדים בתחום הסלולאר ולמעשה כמעט כל דבר שעולה על הדעת שעליו ניתן להדפיס. מוצרים אלה ניתנים ללקוחות בית העסק במקום עצמו ויכולים להינתן גם באירועים שונים. בתי עסק רבים בוחרים שילוב של מיתוג מוצרים כדי לחשוף את העסק בעזרתם לכמה שיותר אנשים ולעורר רגשות חיוביים בקרב המקבלים אותם.

את השירות מציעות כיום חברות המתמחות במכירת מוצרים ממותגים והדפסה עליהם. חברות אלו מתאימות את הפתרון המוצע באופן נקודתי לעסק ולוקחות בחשבון גם את התקציב שברשותו. אפשר לשלב בין מגוון רחב של מוצרי מיתוג מסוגים שונים אך יש לוודא כי אלה תואמים את העיקרון הראשי של בית העסק, את אופיו ואת המטרות שאותן הוא רוצה להשיג.

מחפשים מוצרים למיתוג העסק שלכם? חשוב לכם שאלה יהיו מוצרים שיתאימו לעסק שלכם, מוצרים שיעלו לכם במחיר אטרקטיבי וגם יהיו שימושיים לאלה שיקבלו אותם? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 0547477300


 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .