מוצרי מיתוג לעסק | מיתוג מוצרים לעסק - אתוס עסקים

מוצרים ממותגים לעסק


למתג את העסק באמצעות מוצרים שונים – איך עושים את זה?
עסק מצליח הוא עסק שיש לו לא מעט לקוחות, שנהנה מרווחים גבוהים ושיודע לענות במדויק לצרכים השונים. כדי שיהיה מצליח כדי שיגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים שסביר שירצו לרכוש את מוצריו או להזמין את שירותיו, עליו לדאוג להיות "עם יד על הדופק" ולקדם את עצמו ולפרסם את עצמו ללא הפסקה. ישנן לא מעט שיטות לפרסם עסקים בתחומים שונים, כאשר מוצרי קד"מ – מוצרי קידום מכירות הם אחת מהן.

ליצירת קשר לחצו כאן
שילוב של מוצרי מיתוג לעסק במסגרת קמפיין הפרסום של בית העסק עצמו הוא הזדמנות לחשוף את העסק לכמה שיותר אנשים בעלויות נמוכות יחסית. לפרסם עסק הוא עניין יקר לרוב והוא מצריך הוצאות כספיות גבוהות הבאות לידי ביטוי בשימוש באפיקי הפרסום השונים. אולם בחירה באפשרות של מוצרים ממותגים לעסק היא פתרון לכל אלה המחפשים מענה אפקטיבי כדי לצבור לקוחות חדשים ולשמור על קיימים וכדי להביא את בית העסק שלהם לקדמת הבימה מבלי להוציא על כך סכומי עתק.

חלק מהקמפיין

הרעיון שעומד מאחורי מיתוג מוצרים לעסקים מתבסס על בחירה של מוצרים שימושיים, שיוצעו ללקוחות ולעיתים גם לספקי שירות שאיתם עובדים כדי לחשוף את מותג העסק ולהשאיר אותו רלוונטי עד כמה שניתן. אלה יכולים להיות מוצרי קידום מכירות מסוגים שונים, בין אם כאלה הקשורים לתחום התמחותו של בית העסק ובין אם לאו, אך על כולם להיות מותאמים נכון לאותם לקוחות/אנשים שיקבלו אותם. ללקוחות צעירים יתאימו מוצרים מסוג אחד וללקוחות מבוגרים יותר יתאימו מוצרים אחרים. לנשים יתאימו סוג מסוים של מוצרי קידום מכירות ולגברים, כך סביר, יתאימו סוג אחר.

בין אם זו ערכת נסיעות ממותגת, כוסות לשתייה ששומרות על חום וקור, חולצות עם הדפסה או גדג'טים נחמדים לטלפון החכם, האפשרויות הן רבות וניתן לשלב בין כמה מהן. את המוצרים הממותגים אפשר להגיש ללקוחות מיד לאחר הרכישה שביצעו או השירות שהזמינו או במסגרת אירוע חברה גדול, שבו משתתפים המוני אנשים. יש לוודא שמדובר במוצרים איכותיים מאד, מוצרים שיחזיקו מעמד זמן רב ושניתן יהיה להשתמש בהם למשך תקופה ארוכה.
מעוניינים לפנק את הלקוחות שלכם בצ'ופרים נחמדים? רוצים לנצל זאת לטובת קידומו ושיווקו של העסק שלכם? אם כן, אתוס עסקים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל המוצרים החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל - 054-7477300

 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  FacebookLinkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .