כובע ממותג - כובעים ממותגים במחיר משתלם כמתנה שיווקית משתלמת - אתוס עסקים

כובע ממותג

כובע ממותג – מתנה שיווקית חזקה
חברת אתוס עסקים מציע הדפסות ומיתוג על פני קשת רחבה של מוצרים, ביניהם בקבוקי שתייה, תיקים, מחזיקי מפתחות, מוצרים טכנולוגיים, עטים ומחברות. כמו כן, אנו מספקים הדפסה על פני קשת רחבה של פריטי וביגוד, לרבות כובעים ממותגים במחיר נוח, הוגן ומשתלם. האם כובע ממותג הוא באמת פריט שכדאי להשקיע בו? מתי ניתן וכדאי להשתמש בו? מהם יתרונותיו על פני שיטות שיווק ופרסום אחרות? התשובות לשאלות אלו ונוספות במאמר שלפניכם.
ליצירת קשר לחצו כאן

מה זה בעצם כובע ממותג?
ראשית, חשוב להבין שכאשר מדברים על כובע ממותג לא מתכוונים לסוג אחד של כובעים אלא לשלל סוגים ודגמים, המגיעים בגדלים, בצבעים ובעיצובים שונים. כך למשל, אנו מציעים כובעים ממותגים מסוג כובעי רשת, כובעי גרב, כובעי בנדנה פיראטים, כובע מצחייה לוגאן, מייקל, ג'ימי ועוד, בנדנה ייעודית לטיולים וספורט, כובע עם מחזיר אור, כובע דמוי ג'ינס, כובעי פטרייה וכובעי ספורט מגוונים. כמו כן, אנו מציעים כובע ממותג דרייפיט היודע לנדף זיעה, כובעי טניס, כובעי קש, מגבעות מעוצבות, כובעי ספארי ועוד הרשימה ארוכה. המבחר הגדול מאפשר לכל בעל עסק להזמין את הכובעים המתאימים לקהל היעד שלו, למטרותיו, למסגרת התקציב העומדת לרשותו ולנסיבות בהם מעוניינים לחלק את הכובעים.
 
בכל מקרה, המשותף לכובעים הממותגים הוא בכך שיש עליהם מיתוג מסוים, בדרך כלל הלוגו של החברה, השם שלה, ו/או סלוגן מסוים או אלמנט גראפי אחר. מכיוון שכובעים הם פריטי לבוש קטנים יחסית, עם שטח מוגבל מבחינה פרסומית, יש לתכנן היטב את התכנים שיופיעו כך שמצד אחד ייכנסו בשטח המוגבל בצורה נאה ואסתטית, ומצד שני לא יהיו קטנים מדי ולא ניתן יהיה לראותם. כמו כן, עליהם להעביר בצורה מדויקת ותמציתית את המסר המבוקש. כמובן שהכובעים צריכים להיות איכותיים, הן ברמת ההדפסה או ברמת הרקמה, והן ברמת המוצר עצמו שמעיד גם על מקצועיות העסק.
 
יתרונותיהם של כובעים ממותגים
בעלי עסקים רבים נוהגים לבחור באפשרות של כובעים ממותגים, בהכירם בכוח השיווק היעיל של מוצרים אלו. ראשית, בשוק מציעים עבור כובע ממותג מחיר זול יחסית אשר עלויותיו נמוכות מאפשרויות אחרות לרבות מהפרסום הדיגיטלי. כמו כן, את הכובע ניתן לחלק במועדים שונים כגון אירועי חברה, כנסים ללקוחות, אירועי קידום מכירות, ימי כיף וגיבוש לעובדים – דבר המסייע להגדיל את החשיפה ללוגו למותג.
מעבר לכך, כוחו של כובע ממותג טמון כמובן בהיותו פריט שימושי שניתן ללבוש בכל עונה (למשל, כובע גרב בחורף), והוא מהווה מעין שלט פרסומי שאנשים רואים ברחוב, על חוף הים וכדומה. ניתן לחלקו בגדלים שונים המתאימים גם למבוגרים וגם ילדים, אנשים רואים בו מתנה שימושית ונוטים להעריך אותה, וכל זאת כאמור בעלויות נמוכות המקנות יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד.
 
פנו אלינו
באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של כובעים ממותגים. למידע נוסף על הכובעים ועל מיתוגם, לקבלת הכוונה מקצועית והצעת מחיר, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.


 

  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .