הדפסת מחברות עם לוגו - מחברות איכותיות וממותגות במחיר משתלם - אתוס עסקים

הדפסת מחברות עם לוגו

מידע על הדפסת מחברות עם לוגו
חברת אתוס עסקים מספקת שירותי הדפסת מחברות עם לוגו ועם אלמנטים גראפיים נוספים לפי בחירה. אנו מציעים קשת רחבה של מחברות המתאימות לצרכים שונים, לשימושים ומטרות שונות, אותן אפשר לחלק לעובדי החברה, ללקוחות פוטנציאליים וקיימים, ולתרום גם להגברת החשיפה של העסק.
ליצירת קשר לחצו כאן

מהי הדפסת מחברת עם לוגו?
כאמור, אנו מאפשרים הזמנת מחברות עם לוגו מתוך מגוון עשיר של אפשרויות. זהו נושא מרכזי שחשוב להבין אותו: מחברות עם לוגו אינן מאותו הסוג אלא מוצעות בשלל גדלים, סוגים, דגמים, צבעים ומאפיינים ייחודיים. כך למשל, אנו מציעים מחברות עם תפס גומי חיצוני שניתן לשמור בו בבטחה את הסמאטפון, עט ופריטים דומים. כמו כן, אנו מציעים מחברות עם הדפסה מלאה או עם לוגו בלבד, מחברות כיס קשיחות צבעוניות, מחברות עם מחזיק לעט, מחברות A5 ומחברות כרית. בנוסף, ניתן להזמין מאיתנו מחברות קנבס, מחברות ממוחזרות, מחברות עם נעילה מגנטית, מחברת שעם, מחברת כיס במבוק, מחברת סלילים, מחברת B6, מחברות קרטון, מחברות עם דפים צבעוניות, ועוד.
 
ההיצע הנרחב מאפשר לכל בעל עסק, או האחראי על נושאים אלו בארגון, לבחור מחברות המתאימות במדויק לצרכיו. לדוגמא, ניתן לבחור מחברות המתאימות יותר לצרכיהם של עובדי הייטק, עובדי משרדים, אנשי מכירות ואנשי שטח, אנשי אדמיניסטרציה, עובדי מחסנים וכיוצא בזאת. כמו כן, ניתן להזמין מחברות יותר פשוטות עם לוגו שמהוות מתנה בעלת אלמנט שיווקי-פרסומי בעלויות זניחות, ולעומת זאת להשקיע קצת יותר במחברות מהודרות, יוקרתיות ואטרקטיביות המיועדות למשל לעובדים וללקוחות חשובים. בנוסף, ניתן להזמין מחברות בהתאם לצרכים שיווקיים ופרסומיים שונים, למשל מחברות יותר גדולות המציגות את הלוגו באופן בולט, או מחברות יותר קטנות שעליהן מוצג הלוגו באופן יותר אינטימי ואלגנטי. הכל התאם לצרכים ולמסגרת התקציב שלכם.
 
הרבה יותר ממתנה!
כאשר מעניקים מתנות לעובדים וללקוחות בעסק רוצים להשיג יותר מהרגשה טובה של נתינה. עם כל הכבוד להרגשה הטובה והחשובה הזו, אנו אתם רוצים שמקבל המתנה יזכור אתכם לטובה, יחוש הוקרת תודה ואף יסייע לכם בעקיפין בהגברת החשיפה של העסק. הדפסת מחברות עם לוגו בהחלט יכולה לתת מענה למטרות אלו. למשל, המחברת שקיבל שותף או לקוח מסוים יושבת על השולחן שלו במשרד, ומציגה את הלוגו לא רק בעיניו אלא גם מול לקוחות ושותפים שנכנסים אל העסק שלו. בנוסף, מחברות עם לוגו יכולות להיות מתנה נהדרת המושכת אנשים אל הדוכן של עסק בירידי קידום מכירות, ומי שמקבל אותן זוכה בתקופה שלאחר מכן לתזכורת מתמדת לעסק שלכם, בעוד הוא משתמש במחברת בשוטף.
 
לביצוע הזמנות
מעוניינים לבצע הזמנת מחברות עם לוגו? באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מחברות שניתן להדפיס עליהן את לוגו העסק. למידע נוסף על המחברות ועל האפשרות להדפיס ולמתג אותן, ולקבלת הכוונה מקצועית והצעת מחיר, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.
 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .