הדפסת מדבקות ממותגות - הזמנת מדבקות ממותגות בעיצוב אישי - אתוס עסקים

הדפסת מדבקות ממותגות

הדפסת מדבקות ממותגות לשלל שימושים ומטרות
מדבקות מלוות אותנו כבר שנים רבות וגם אתם בוודאי זוכרים את המדבקות מתקופת ילדותכם, שעדיין נראות במקומות רבים במרחב הציבורי, העסקי והפרטי. יחד עם זאת, בזכות התפתחויות טכנולוגיות של השנים האחרונות, הן ברמת החומרים, הן ברמת צורות החיתוך והן מבחינת אפשרויות ההדפסה, כיום נעשה שימוש נרחב במדבקות גם לצרכי מיתוג ופרסום. אכן, הדפסת מדבקות ממותגות יכולה לתת מענה יעיל, זול ומותאם אישית לצרכי הלקוח העסקי, והוא יכול להשתמש בה לקשת רחבה של מטרות.
ליצירת קשר לחצו כאן

אינספור אפשרויות מיתוג
כיום מדבקות ממותגות מהוות עולם ומלואו של אפשרויות, החל במדבקות מעוגלות, מרובעות, מאורכות ומשולשות, דרך מדבקות בולטות או שטוחות, מדבקות קטנות ועד גדולות מאוד. כמו כן, השמיים הם הגבול מבחינת הזמנת מדבקות ממותגות ברמת התוכן. ניתן להדפיס עליהן למשל את שם העסק ואת הלוגו שלו, סיסמאות ומסרים שיווקיים כיד הדמיון והקופירייטר הטובה, ציורים ותמונות, ושלל אלמנטים גראפיים נוספים. הכל תלוי כמובן בתכנון הראשוני של עיצוב מדבקות ממותגות, הלוקח בחשבון בין היתר את המטרה שלשמה הן נועדו, המקומות שבהם הן יודבקו, הקהל שאליו המדבקות פונות, המסרים והערכים של העסק, הקו המיתוגי שלו, מסגרת התקציב המוקדשת לנושא זה, וכדומה.
 
מדבקות לצרכי שיווק ועיצוב
מדבקות ממותגות בעיצוב אישי משמשות לקשת רחבה של מטרות במרחב בית העסק, משרדי החברה וגם מחוצה לה. כך למשל, ניתן לעצב מדבקות ממותגות ולהדביק אותן על דלתות כניסה לעסק, על מחיצות שקופות או אטומות, על דלתות פנים וכדומה. כמובן שרצוי לעצב את המדבקות האלו כך שישתלבו בצורה הרמונית ושלמה עם האווירה המבוקשת בבית העסק ובמשרד מבחינת צבעוניותן והמסרים שלהן. בנוסף, ניתן להשתמש במדבקות ממותגות גם לצרכים יותר פרקטיים במשרד, למשל לצורך הכוונה לחללים וחדרים, לבעלי תפקידים מסוימים וכדומה.
 
אבל מלבד האווירה, הדפסת מדבקות ממותגות מעניקה פריט שיווקי ופרסומי מעולה. כך לדוגמא, ניתן לעצב מדבקות שיישמו על גבי רכבים המצויים ברשות החברה ועובדיה, דבר היוצר אחידות וזהות בולטת וברורה, וגם מהווה שלט פרסומי נייד הנוסע עם הרכב לכל מקום במסגרת העבודה או במסגרת נסיעות פרטיות. במקרה זה מדובר במדבקות יחסית גדולות, אולם אפשר בהחלט לעשות שימוש במדבקות קטנות יותר, למשל אם רוצים מדבקות שיהיו מיושמות על מחשבים ניידים ועל מוצרי מחשוב נוספים, על בקבוקים שנותנים במתנה ללקוחות ועובדים, על מחברות ממותגות ועוד.
 
ייעוץ לעיצוב מדבקות ממותגות
כפי שאמרנו, הזמנת מדבקות ממותגות צריכה להתחשב בפרמטרים שונים על מנת לזכות בתוצאות אופטימאליות. לכן, אנו ממליצים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ לגבי מדבקות ממותגות בעיצוב אישי. נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיונה הרב של חברתנו, וגם לספק הצעת מחיר כדאית ומשתלמת. פרטים נוספים ניתן לקבל בפנייה אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.


 

  המותגים שלנו
  Contigo
  Chilly's
  Hoodies
  Herschel
  The North Face
  JBL
  Samsonite
  Lexon
  ההתמחויות שלנו
  שיטות מיתוג
  מארזי קונספט
  מתנות לעובדים
  מוצרי פרסום
  שילוח בינלאומי
  קטגוריות מובילות
  תיקי מחשב לעובדים
  ביגוד איכותי
  בקבוקים ממותגים
  מתנות לכנסים ותערוכות
  מחברות ממותגות
  הדפסה על גאדג'טים
  גרביים ממותגות
  מתנות לעובד חדש
  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .