הדפסה על מחברות - הדפסת מחברות לשלל צרכים - אתוס עסקים

הדפסה על מחברות

הדפסה על מחברות – למה זה טוב?
בעלי עסקים רבים כבר יודעים כי הדפסה על מחברות משרתת מטרות שונות של הארגון. אם גם אתם רוצים לדעת למה הדפסה על מחברת כל כך פופולארית כדאי שתקראו את השורות הבאות, וגם תוכלו להתקשר אלינו כדי לקבל טיפים, המלצות והכוונה מקצועית בנושא.
ליצירת קשר לחצו כאן

אז מה יוצא לכם מזה?
מחברות הן ממתנות הפרסום היותר אהובות ושימושיות. קשה לדמיין מישהו שלא ישמח לקבל מחברת מודפסת שבה ניתן לרשום רשימות, לנהל את המשימות השוטפות, לכתוב הערות, לשרבט ולרשום תזכורות כאלו ואחרות. אכן, המחברת הופכת עד מהרה לכלי יעיל וגם פרטי היושב במגירה או על השולחן, ונשלף מעת לעת בשעת הצורך. כך, מקבל המתנה מקבל תזכורת מתמדת למי שנתן לו אותה, כאשר על אפשר להדפיס עליה שלל כיתובים ואלמנטים, החל בלוגו והסלוגן של החברה, דרך תמונות וציורים, ועד למסרים וסיסמאות המשדרים את המסר שאתם רוצים להעביר. אין ספק כי הציבור אוהב לקבל מתנות פרסום והן בהחלט משפיעות על אסירות התודה שלו לנותן המתנה ועל נכונותו להיות עימו בקשרים עסקיים בעתיד. וכאשר מדובר במתנה שימושית ויעילה כמו מחברת, הדבר מקבל משנה תוקף.
 
אבל מלבד אהדת הלקוחות הפוטנציאליים והפיכתם ללקוחות אמיתיים, ומלבד שימור לקוחות קיימים שיהיו נאמנים לעסק, הדפסה על מחברת יכולה לתת מענה לעוד מגוון מטרות. כך למשל, הדפסה על מחברת יכולה להוות מתנה מצוינת עבור עובד חדש שנכנס לעסק. זוהי הזדמנות לתת לו שי קטן שיגרום לו להעריך כבר מההתחלה את העובדה שחושבים עליו ומקבלים אותו בברכה. כמו כן, כאשר מעניקים מתנה כזו לעובדים נותנים להם פריט שימושי ואף חיוני לניהול לוח זמנים ומשימות באופן מסודר, וגם זוכים להערכתם. כידוע, מתנות לעובדים תורמות לשביעות רצונם, למידת ההזדהות שלהם עם העסק ומטרותיו, ומכאן לנכונותם להתגייס למשימות, הגברת הפריון בעבודה, היחס החם אל הלקוחות וכן הלאה.
 
מתנה מצוינת במחיר נוח
כל היתרונות והמטרות שתיארנו לעיל מקבלים חיזוק לאור העובדה שהדפסה על מחברות אינה כרוכה בהוצאה גבוהה פר פריט. מדובר בעלויות זולות יחסית המאפשרות לחלק את המתנה בשלל מועדים מתוך המלאי המצוי ברשותכם, בלי לשבור יותר מדי את הראש על מסגרת התקציב. יחד עם זאת, חשוב כמובן שיהיו אלו מחברות איכותיות ובאמת שמישות, אשר ישרתו את מקבל המתנה באופן מכובד.
 
באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מחברות שניתן להדפיס על גביהן. למידע נוסף על המחברות ועל האפשרות להדפיס ולמתג אותן, ולקבלת הכוונה מקצועית והצעת מחיר, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-9731030.
 

  אתוס עסקים מפעילה את אתר logo-me.co.il המספק מוצרי קד"מ ייחודים ומתנות לעובדים עבור החברות והארגונים המובילים בישראל.
  אנחנו עובדים מול עשרות ספקים, מותגים, יצרנים ובעלי מלאכה שנבחרו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את השירות והמוצר האיכותי ביותר.
  הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל רעיונות, מבצעים ועדכונים
  Facebook
  Linkedin
  .
  .
  .
  © 2024 Ethos Business. All rights reserved.
  ..
  .